Mixér

Lifestylový magazín v moderní grafické podobě. Magazín Mixér nabízí nejen informace ze společností skupiny Cimex, ale také řadu poutavých témat ze světa užitečných technologií, architektury, designu, sportu a rozhovory s inspirujícími osobnostmi. Pololetník čtenáře zaujme neotřelým obsahem tvořeným předními autory z různých oblastí i kvalitními originálními fotografiemi. Vychází v českém a anglickém jazyce.

Cimex – Mixér

Magazín je selektivně distribuován prostřednictvím administrativních center z portfolia skupiny CIMEX, sítě hotelů Orea Hotels & Resorts, které jsou součástí skupiny Cimex, a prostřednictvím distribučních projektů zaměstnancům ambasád, jako vklad relevantních komerčních titulů a podobně.

Náklad magazínu je 4000, čtenost přes 40 000 čtenářů.

Mezi čtenáře magazínu Mixér patří zákazníci, partneři a zaměstnanci koncernu Cimex, ale i širší skupina čtenářů, která přichází do styku se službami a produkty společnosti. Jsou to aktivní lidé ze střední až vyšší příjmové skupiny, působící z velké části v oblasti realit, technologií, investic a hospitality.

Za tuto práci jsme získali ocenění Fenix Content Marketing, kategorie B2B magazíny, 2. místo.